VR-8: Förstår inte riktigt vad du menar? Den tråden du länkar till är väl inte riktigt till för den här typen av annonser?
Jag skrattar inte åt personen som annonserar, utan åt hur skilda intressen man kan ha, att hifi för någon verkligen kan vara så enkelt som det står i annonsen.
Ungefär som förr när det inte fanns automachok på bilarna ... utan man fick dra ut en "knapp" .... många "damer" anväde denna att hänga handväskan på ... var själv med om flera fall!!
w
++ äger och driver Creative Audio++ ++Stockfisch-records++Turtle-records++SCR-Records++C.E.C++MusicHall++Ayon++Lumen White++Agile Multimedia o. ström++Pentagon++Krell++DP++Phonar Högtalare++Fadel ART kablar++ViaBlue++Aqvox++Dynavox++T.A.C++Dual++