Jag hoppas alla berörda har fått info om leverans.. om inte hör av er till mig..
Jag kommer att ha öppet hus på "kontoret" resterande helger i Februari.. Hovslagargatan 63 Upplands Väsby Mellan 11-18 lördag och söndag.. dock inte den 28:e
Har ni några frågor maila eller ring på 0707102994
Till er som vill beställa i efterhand så sätter jag ihop ett lagersaldo och en prislista i helgen och skickar ut info till de som visat intresse.
Jag har en material över som skulle bli en låda på 15 l, en prototyp till en trist stativare men jag kan lika gärna göra en minisub. Så blir det någon TB 8 tummare kvar kan jag anmäla mitt intresse redan nu. Men jag bor norröver.
Eftersom det inte verkar finnas någon Uppsalahjälte som kan hämta prylarna så kommer jag NOG att göra det söndag förmidag (15:e) trots brist på tid! Är det någon som vill ha något hämtat så maila mig OCH Roger i så fall. Prylarna hämtas sedan hos mig enligt överenskommelse!